Коли до мене приїхала 16-літня племінниця у чоловіка загорілися очі

Нещодавно мені “стукнуло” 34 роки, а моєму чоловікові сорок один. На жаль, у нас немає власних дітей. Через певні причини на деякий час до нас приїхала пожити донька моєї сестри. Коли вона була маленькою, то частенько приїжджала до нас в гості, ми навіть їздили разом відпочивати в Карпати. Зараз вона вже виросла і стала справжньою красунею

Ми зустріли племінницю на вокзалі. На перший погляд племінниця здалася мені милою дівчиною, з красивою фігурою, але дуже соромязливою. Але коли я глянула на свого чоловік, то помітила, що його враження кардинально відрізняється від мого. Ми завчасно домовилися, що зустрівши племінницю, заїдемо додому аби залишити речі, а вже тоді підемо гуляти в центр міста. Та чоловік вирішив змінити плани і ми одразу пішли гуляти.

Спостерігаючи за чоловіком і племінницею, я побачила, що вони знайшли спільну мову – постійно про щось розмовляли, навіть сперечалися. Я зраділа, це ж добре, що вони можуть побесідувати на якість спільні теми. Спочатку їхні стосунки стали аж занадто дружніми, вони ходили в кав’ярню чи просто гуляли містом, але вже без мене. Я чомусь не звертала на це увагу, та потім у мене виникли певні підозри. І не даремно. 

Чоловік частенько розглядував мою племінницю. Його погляд був пильним і трохи дивний. З цього моменту я відчула себе непотрібною, лишньою. 

Одного разу, коли я ввечері повернулася з роботи, то застукала чоловіка і племінницю, які лежали на ліжку під одним пледом. Вони дивилися кіно і  гучно сміялися.

Я зробила вигляд, що цього не помітила, що в цьому немає чогось особливо і спокійно пішла на кухню готувати вечерю. Але тривожні думки так і лізли мені в голову. Можливо, я просто себе накрутила і в них немає ніяких романтичних стосунків. Але пристрасний погляд чоловіка на племінницю підтвердив, що мої підозри не марні. 

Як ж тепер вчинити? Варто відмовити племінниці у проханні в нас пожити чи залишити все як є? Раптом, якщо я нічого з цим не всію, то все можемо закінчиться для мене плачевно? Чи можуть бути такі стосунки між родичами, в яких дорослий чоловік лежить в одному ліжку з неповнолітньою дівчиною і взагалі приділяє їй більше часу, ніж своїй законній дружині?

Думаю, шо це все треба припинити. Попросити племінницю переїхати, поки захоплення чоловіка не стали проблемою для нашої сім’ї. Бо невідомо, чим це все може закінчиться.

Оцініть статтю
To-Day
Коли до мене приїхала 16-літня племінниця у чоловіка загорілися очі