Батьки прагнуть переїхати до мене, а я не хочу тратити на них свої гроші

«Мені минуло сорок років і я проживаю в Мадриді. Я заміжня, маю доньку. Мої батьки живуть в невеликому містечку України. Вони постійно скаржаться, що їм там погано: жахливі умови, високі ціни і піклуватися немає кому. Дуже напрошуються переїхати до мене. 

Я ставлю до них з розумінням, мені шкода їх. Проте, якщо вони приїдуть, то мені доведеться дуже багато часу виділити для них. Розумієте, моє життя вже буде іншим і в рази гіршим

Думаєте моє сьогоднішнє щасливе життя далося мені легко? Я виборювала своє місце під сонцем кров’ю і потом, гарувала на роботах. Ми з чоловіком маємо спільний дохід, тому в грошах проблем не відчуваємо. Звісно, я й раніше пропонувала батькам переїхати до мене, але Мадрид їм не подобався. Вони хотіли в Барселону, бо там море. Але в мене на той момент не було коштів для переїзду.

А тепер усе інакше. Певно, це пов’язано з віком. Постійно ниють про те, що їм навіть стакана води подати нікому. Ще забула зазначити такий момент: моя рідненька мама недолюблює мого коханого і часто його принижувала. 

Всі документи на переїзд у них готові. Проблема в тому, що мені доведеться їх утримувати. Ніяких збережень на чорний день нема. Навіть, якщо продадуть квартиру, то отримають смішні гроші, яких на півроку й не вистачить.Всі свої гроші я змушена буду витрачати на них, а сама навіть з подругами на каву сходити не зможу. 

Ті ж подруги радять мені відмовитися від задуму отримувати батьків. Говорять, що вони мені в свій час не допомагали, то чому я зараз повинна їх утримувати, економлячи на усьому. Вони впевнені, що мої батьки – дуже наглі люди.А в мене серце крається: хочу їх запросити, але це призведе до поганих наслідків.».

З боку може здаватися, що це зрада. Дівчина безвідповідальна, не хоче турбуватися про своїх стареньких батьків, які потребують її допомоги і ласки. Та завжди можна домовитися, знайти адекватний вихід з цієї ситуації. 

А з іншої сторони, зараз час не той. Люди вважають, що батьки завжди повинні своїм дітям. Одні з цим погоджуються, а я не можу це зрозуміти і прийняти. 

Оцініть статтю
To-Day
Батьки прагнуть переїхати до мене, а я не хочу тратити на них свої гроші